Pearaamatupidaja

Pearaamatupidaja- finantsjuhi teenus

Eestis tegutsevad enamasti väike- ja keskmise suurusega ettevõtted, kõigil lasub kohustus raamatupidamist korraldada ja kuidas seda teha on jäänud ettevõtete juhtide otsustada ja korraldada. Mõned palkavad raamatupidajad ja mõned otsustavad teenusepakkuja kasuks.

Töötades üksi raamatupidajana jääb puudu võimalusest oma valdkonna spetsialistidega konsulteerida keerukamate olukordade lahenduste üle. Lisaks on murekoht raamatupidaja puhkusele minek, kahjuks ettevõtetes puudub vajalik asenduskoht. Pearaamatupidajad kardavad lausa puhkusele minna, teades kuhjunud töö hulka, mis tagasi tulles on ootel. Lisaks töö kogunemisele on vaja vaadata veel kalendrisse, ega sel ajal pole olulist tähtpäeva- maksud või palgapäev. See on lisa piirang puhkusele minekuks.

Antud probleemile on lahendus raamatupidajat abistada ja teenus osaliselt sisse osta, vastavalt ettevõtte spetsiifikale ja vajadustele  raamatupidaja toest ja konsultatsioonist, keerukate operatsioonide tegemisest kuni igapäeva asenduseni välja. Me ei räägi raamatupidaja välja vahetamisest teenuse pakkuja vastu, vaid toest ettevõtte olemasolevale töötajale.

Pakutavad teenused

  • Pearaamatupidaja konsultatsioon
  • Virtuaalkontor, sekretäriteenus